Adam Seweryn - Niebezpieczna imigracja

Niedawno opinię publiczną poruszyła informacja o tragedii,  jaka wydarzyła się na greckiej wyspie Kos. 27-letnia Polka, Anastazja padła ofiarą niezwykle brutalnego morderstwa, połączonego z gwałtem. Jej zwłoki zostały zbezczeszczone i porzucone na mokradłach. Grecka policja aresztowała podejrzanego o dokonanie tej zbrodni 32-letniego imigranta z Bangladeszu.

Cały czas poznajemy nowe szczegóły dotyczące śmierci naszej rodaczki, jednak ta zbrodnia w świetle ostatnich lat nie jest osamotnionym przypadkiem. Jako polscy nacjonaliści od dawna zwracamy uwagę na przypadki morderstw, gwałtów i innych ciężkich przestępstw dokonywanych w Europie przez imigrantów pochodzących z obcych kręgów kulturowych, szczególnie tych będących muzułmańskimi fundamentalistami. Dla wielu przybyszów z Afryki, Bliskiego Wschodu, Bangladeszu, czy Pakistanu Europa nie jest traktowana, jak „nowa ojczyzna”, lecz jak teren na którym przebywają po to, aby za darmo żyć na wysokim poziomie dzięki hojności zachodnioeuropejskiego socjalu, czy też na drodze przestępstw. Co istotne, niedawno o takich sytuacjach wspominał nawet imam Mohammad Tawhidi, będący muzułmaninem. W mediach często słyszy się o przypadkach bardzo brutalnej przemocy domowej, a czasem wręcz zniewalania ze strony muzułmanów wobec europejskich kobiet, które związały się z takimi mężczyznami. Pomimo tego lewackie aktywistki przedstawiają tzw „kulturę gwałtu”, jako coś związanego z katolicyzmem, a nie islamem. Jest to całkowicie sprzeczne z faktami. Warto wspomnieć, że w czasach wczesnego średniowiecza słowiańskie niewolnice były w krajach arabskich niezwykle pożądanym rarytasem, co jest faktem celowo pomijanym w mainstreamowym dyskursie, w odróżnieniu od historii niewolnictwa osób czarnoskórych w Ameryce.

Obecnie w gremiach decyzyjnych Unii Europejskiej toczą się dyskusje na temat paktu migracyjnego, dotyczącego kwestii przymusowej relokacji nielegalnych imigrantów w państwach UE. Wyrażamy stanowczy sprzeciw wobec jakichkolwiek działań , które mają prowadzić do tego, aby zmuszać Polskę do przyjmowania nielegalnych i niezweryfikowanych imigrantów z obcych kręgów kulturowych.  Zwracamy także uwagę na to, że przerzucanie na polską granicę nielegalnych imigrantów z krajów muzułmańskich stanowi metodę wojny hybrydowej prowadzonej przeciwko Polsce przez neosowieckie reżimy Putina i Łukaszenki.

Celem takich działań ma być destabilizacja sytuacji w Polsce i naruszenie bezpieczeństwa wewnętrznego naszego Kraju.  Wobec powyższych faktów apelujemy do wszystkich polskich kobiet, aby odnalazły w sobie siłę i odwagę do sprzeciwiania się próbom narzucania Nam obcych przybyszów, którzy mają pogardę dla europejskich norm kulturowych i stanowią dla nas zagrożenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *